Acl Rent a Car, Oto Kiralama Acl Rent a Car, Oto Kiralama Acl Rent a Car, Oto Kiralama Acl Rent a Car, Oto KiralamaAcl Rent a Car, Oto Kiralama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

KAMPANYALAR

Araç kiralarken, bir Tuzla araç kiralama firması olan ACL Rent a Car size, uygun seçenek ve uygun fiyatlarda araç kiralama imkanları sunmakla, kalmaz müşterilerimizin bütçesini ve ödeme gücünü de dikkate alarak kararlar alır…..

Bir tuzla oto kiralama firması olan ACL siz değerli müşterilerimize araç kiralarken bir çok firmanın aksine sizlerden açık senet veya araç bedelinin yazılı olduğu senet almamakta, ehliyet aslı, hüviyet aslı (TC kimlik yazılı), ve adresinizi belirtir kiralayanın adına düzenlenmiş son bir aya (30 güne) ait elektrik, telefon, su veya doğalgaz faturasının aslını talep etmektedir.

Tuzla araç kiralama firması ACL Rent a Car, indirimli araç kiralama avantajlarından yararlanabilecekler;

 
1 - TSK mensubu ve Tuzla’da görev yapan askeri personele,  Tuzla araç kiralama firması ACL %15 indirimli fiyat uygulanır,
2 -  Emniyet Teşkilatı Mensubu olup Tuzla’da görev yapan emniyet personeline  tuzla araç kiralama firması  ACL % 15  indirimli fiyat uygulanır.
3 - Tuzla’da görev yapan devlet memurlarına tuzla araç kiralama firması ACL %15 fiyat indirimi fiyat uygulanır
4 - Tuzla’da Esnaf ve Zanaatkarlar odasına kayıtlı esnaf ve zanaatkar’a tuzla araç kiralama firması ACL %10 fiyat indirimi uygulamaktadır.
5 - Aylık araç kiralamalarda tuzla araç kiralama firması olan ACL günlüğü 50 TL’ye kadar uygun araç seçenekleri sunmaktadır.

 

Bir Tuzla araç kiralama firması olarak ACL için araç kiralayan müşterilerimizin güvenliği ve emniyeti öncelikli konudur. Bu sebeple ACL olarak kiralamadan dönmüş tüm araçlarımızı yeniden kiralama yapmadan önce tüm hayati parçalarını ve aksamlarını  (Lastik, fren balataları, su, yağ, fren hidrolik yağı, kartel kontrolü, aks ve bağlantıları, ön takım kontrolleri vb.) teknik olarak kontrollere tabi tuttuktan sonra kiralamaya açmaktayız. Can güvenliği her şeyin önündedir ve biz ACL olarak buna son derece önem vermekteyiz.

Bir tuzla araç kiralama firması olarak ACL, tüm araçlarını kiralamadan önce temizlik ve bakım işlemlerinde azami özeni göstermektedir.

Araç kiralama için Tuzla’da güvenilir bir adres arıyorsanız ACL Rent a Car size bunu sağlayacak bir firmadır.

Ekonomik sınıf araç için ekonomik çözümleri size bir tuzla araç kiralama firması olan ACL sunacaktır.

ACL RENT A CAR © copyright 2011
Adres: İstasyon Mah. Fevzi Çakmak Cad. Itır Sk. No: 3/8 Tuzla - İSTANBUL
Tel: 0216 446 81 01-02 / Fax: 0216 446 71 82
E-mail: info@aclrentacar.com