Acl Rent a Car, Oto Kiralama Acl Rent a Car, Oto Kiralama Acl Rent a Car, Oto Kiralama Acl Rent a Car, Oto KiralamaAcl Rent a Car, Oto Kiralama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HİZMETLERİMİZ...
ACL, ihtiyaçlarınız doğrultusunda üretilmiş çözümleri ve her biri kendi alanında uzman personeliyle sizlere aşağıda belirtilen hizmetleri verebilmektedir.
• Günlük ve Uzun Dönemli Operasyonel Araç Kiralama,
• Filo ve Araç Yönetimi,
• Şehir İçi ve Şehirler Arası Transfer,
• Şoförlü Servis Hizmetleri,
• V.I.P. hizmetleri.


Günlük ve Uzun Dönemli Operasyonel Araç Kiralama
Günlük, haftalık, aylık, yıllık, uzun ve kısa dönem araç kiralama işlemleriniz için ACL araç kiralama şirketimize başvurabilir firmamızın sunduğu avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Filo ve Araç Yönetimi
Filo Yönetimi, firma araç parkınızda bulunan, tüm motorlu taşıtların yasal ve kanuni süreçlere uygunluğunu sağlamak , taşıtın alındığı günden satıldığı güne kadar oluşacak servis, sigorta ve garanti hizmetlerinden eksiksiz faydalanmasını sağlayarak, filo parkının , optimum maliyetle, en verimli şekilde, kullanımı ve yönetimini sağlayan profesyonel iş eğitimi ve tecrübe gerektirerek yapılan iş ve verilen hizmettir. Biz de ACL oto kiralama olarak bu hizmeti en iyi, şekilde vermekteyiz.

Şehir İçi ve Şehirler Arası Transfer
İstanbul’dan Ankara’ya, İzmit’ten Kapadokya’ya ya da seyahat etmek istediğiniz yeri seçin biz sizi güvenli ve konforlu bir sekilde götürelim. Dilediğiniz seyahat güzergahını sizin için oluşturur ve bütçelendiririz. ACL'de yolculuğunuz boyunca güler yüzlü bir servisle karşılasırsınız.

Şoförlü Servis Hizmeti
Kaliteli hizmet, dürüst çalışma ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyip size en uygun hizmeti vermeye çalışıyoruz. ACL kaliteli araç filosu ve tecrübeli şoförleriyle size en iyi hizmeti ve en uygun fiyatları sunuyor.

V.I.P. Hizmeti
ACL araç kiralama hizmetleri çerçevesinde VIP hizmetleri sunmaktayız. VIP araç kiralama hizmetiyle müşterilerimize  lüks segment araçlarda hizmet alma imkanı sunuyoruz.
ACL RENT A CAR © copyright 2011
Adres: İstasyon Mah. Fevzi Çakmak Cad. Itır Sk. No: 3/8 Tuzla - İSTANBUL
Tel: 0216 446 81 01-02 / Fax: 0216 446 71 82
E-mail: info@aclrentacar.com